Katecan ♥

Zrób to sam dekoracje. Drewniane literki.

Ahoj 🙂

Im bliżej porodu, tym więcej czasu zajmują mi proste czynności. Stąd długa przerwa (tak się tłumaczę).

Chcę pokazać  prosty i bardzo tani sposób na udekorowanie ściany drewnianymi literkami. Koszt jednej literki to 1 zł, kupione pastelowe farby w dużych puszkach przydadzą się przy kolejnych pracach i  starczą na długo.

Bardzo podobają mi się napisy na ścianach, które można zamówić i umieścić gdziekolwiek się chce, dlatego wystartowałam skromnie z małymi, żeby zobaczyć jak to w ogóle się sprawdza. Możliwości jest wiele, co do wyboru czcionki, wielkości liter i kolorów, ja wolałam pomalować swoje literki według własnego uznania. Ogólnie jestem zadowolona z efektu. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz nabrałam śmiałości, więc zakupię raz, że większe litery, a dwa, że pomyślę nad super wyszukanym cytatem lub mottem.

Literki umieściłam przy drzwiach wejściowych, aby każdy gość nie miał wątpliwości gdzie i u kogo się znajduje 🙂  drugi w pokoju u mojej córeczki. Wiem, że większość literek w pokojach u dzieci jest z mięciutkiego materiału, ale te drewniane też są klimatyczne. W sumie czuję delikatny niedosyt i z pewnością zaszaleję bardziej z wzorkami przy następnych literkach.

Co do, zrób to sam dekoracje, będę bardzo wdzięczna za uwagi, opinie i jakieś wskazówki do dekoracji. Jak zapatrujecie się na dekorowanie ścian napisami… może polecicie jakieś ciekawe sentencje ?

Zrób to sam dekoracje literki

zrób to sam dekoracje literki

zrób to sam dekoracje literki

zrób to sam dekoracje

zrób to sam dekoracje literkizrób to sam dekoracje literkizrób to sam dekoracje literkiZrób to sam dekoracje literkizrób to sam dekoracje literkizrób to sam dekoracje literki

5 komentarzy

 1. AnitaFlo

  4 września 2015 - 9:59 pm
  Reply

  Oryginalne imię dla dziewczynki?

  • kate can ♥

   4 września 2015 - 10:11 pm
   Reply

   Jest Róża, to i Kalia też może być haha haha 🙂 🙂

   • AnitaFlo

    10 września 2015 - 10:47 pm
    Reply

    A pewnie, że tak?

 2. Aleksandra G

  2 lutego 2017 - 4:03 pm
  Reply

  Witam, a gdzie można kupić takie literki, surowe do pomalowania?

  • kate can ♥

   3 lutego 2017 - 7:32 pm
   Reply

   Cześć, kupiłam je na Allegro ??

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *