Katecan ♥

Pyk! I mamy 3 lata!

Święta, święta i po świętach!

Tak właśnie pomyślałam, kiedy goście wyszli z urodzin Kali. Miesiąc zastanawiania się nad miejscem, jedzeniem, dekoracjami, tortem, a impreza trwała raptem dwie godziny,  jak każdy rozszedł się do domu nie wierzyłam, że jest już po wszystkim  hahha 🙂

Imprezę uważam za udaną, dzieci poszalały, rodzice poplotkowali, więc chyba wszystko ok. Czas leci tak szybko, że ciężko nadążyć. Pamiętam roczek, zamieszanie w domu, zimną zupę podaną gościom, a tu bang! Już trzy latka.

Urodziny dziecka w domu czy poza?

Zdecydowanie podtrzymuję wersję,  NIE w domu, to sprzątanie, gotowanie, siedzenie w kuchni zamiast z gośćmi, no chyba, że ktoś zdecyduje się na catering, ale jednak komfort psychiczny chyba jest większy kiedy się spokojnie siedzi poza domem, a jeśli jeszcze ktoś nas obsłuży, to już jest luksus 😉 Zawsze korzystam z animatorek na imprezach, bo wiem, że rodzice mogą w spokoju zjeść, porozmawiać, a dzieci są w dobrych rękach zajęte zabawami.  W tym roku, ze względu na miejsce imprezy, zamówiłam catering w postaci zimnych przekąsek.  Słodki stół wiadomo ANIELSKIE TORTY… Aniela przeszła samą siebie…było cudowne i smaczne. Zaś 3 kg na plus hahaha!

Podoba Wam się taka forma urodzin na sali zabaw z animatorkami?

Czym Wy się kierujecie podczas organizacji urodzin ? W ogóle organizujecie urodziny dziecka? Spotkałam się też z inną tradycją, gdzie rodzice zawsze wyjeżdżają gdzieś na wakacje, weekend czy jakieś inne ulubione miejsca.

ps. helowe balony wypuściłyśmy do nieba wraz z życzeniami 🙂

Buziaki

Kasia&moja 3lataKaluszka

urodziny (6)urodziny (5)urodziny (14)urodziny (18)urodziny (19)urodziny (21)urodziny (22)urodziny (23)urodziny (25)urodziny (31)urodziny (44)urodziny (56)urodziny (61)urodziny (63)urodziny (76)urodziny (95)urodziny (107)urodziny (117)urodziny (121)urodziny (122)DSC_0016DSC_0006DSC_0007

0 Komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *