Katecan ♥

Co można zrobić ze słoiczków? DIY ;)

Cześć i czołem ♥

Powoli  z półek i witryn sklepowych wyłaniają się  świąteczne ozdoby, w telewizji reklamy z pomysłami na prezenty i za chwilę, w telefonach, w graniu na czekanie będzie można usłyszeć „last christmas” 🙂

Tak jak zapewne większość konsumentów Biedronki, zaczęłam zbierać słoiczki po małych jogurtach 😛  Zrobiłam malutkie świeczniki, prosto, szybko i chyba nie ma wstydu, co myślicie? Każdy da radę. Użyłam kilku wstążek, sznurek i klej do papieru. Urwałam gałązkę z choinki, do środka włożyłam zapachowe świeczuszki, uzyskałam namiastkę świątecznego klimatu już dzisiaj, bo w jadalni pachnie cudownie.

Mam teraz czas, żeby zastanowić się nad kolorem przewodnim, na zbliżające się Święta. Skłaniam się ku czerwieni i chyba w takim kolorze zaplanuję pozostałe ozdoby i bombki na choince.

Zachęcam do robienia ozdób, dekoracji, satysfakcja zawsze jest ogromna. Jak Wam się podoba? Co myślicie? Jakie dekoracje robicie w tym roku?

Buziaki

Kasia ♥

słoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczkisłoiczki

4 komentarze

 1. Olga

  19 listopada 2016 - 10:46 am
  Reply

  Super! Ale co to za jogurty w takich sloiczkach ?! 😉

  • kate can ♥

   19 listopada 2016 - 11:01 am
   Reply

   Takie malutkie przy tych gotowych ciastach stoją ???

   • Olga

    19 listopada 2016 - 11:38 am
    Reply

    Lecę do biedry 😉 Pozdrawiam 🙂

    • kate can ♥

     19 listopada 2016 - 11:58 am
     Reply

     Go, go ??? Buziaki ? a te jogurty są smaczne tak czy inaczej ????

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *