Katecan ♥

Metamorfoza sypialni.

Cześć. Czy u Was też tak jest, że każdy remont kończy się kłótnią? Już kilka razy chciałam sprzedać dom, wyjechać, zostawić to tak jak jest, zacząć od nowa, dosłownie cały wachlarz pomysłów. A należy pamiętać o jednym, uratuje nas tylko spokój.

Wymiana podłogi.

Metamorfoza sypialni miała się zacząć od wymiany podłogi. Miało być szybko, sprawnie, pięknie, tanio, a wyszło jak zawsze. Najgorszy i najtrudniejszy był czas, bo takie są uroki starego domu. Ten kto kupił stary dom do remontu, wie o co chodzi. Tu zawsze wychodzą tzw. kwiatki i usterki. Tym razem stanęło na wymianie całej konstrukcji podłogi, całej od podstaw. Także było ciekawie. Ale do brzegu…chciałam drewnianą podłogę pasującą do klimatu naszego małego górskiego domku. Tak, aby później dobrać do niej piękną, subtelną tapetę i kilka dodatków. Oczywiście w kwestii wyboru tej jedynej, też nie poszło gładko, bo każdy z nas miał inną wizję na słowa – delikatna tapeta.

Wybór tapety.

Rzadko kiedy mam tzw. farta, a tym razem się udało. Kiedy myślałam o metamorfozie sypialni, dostałam maila z propozycją współpracy firmy KITH2KIN która specjalizuje się właśnie w tapetach 3D i tych standardowych. Totalny zbieg okoliczności. Bardzo się ucieszyłam, jednak wybór jednej był bardzo trudny, bo ich wzory różnią się od pozostałych, są naprawdę bardzo ładne. Nie są oklepane, nie są identyczne jak w innych sklepach. Wybór jest dla dzieci i dla dorosłych. Polecam wejść na stronę i zobaczyć. Podejście i obsługa, na mega poziomie, bo po wyborze kilku tapet, otrzymałam wizualizacje mojej ściany od projektantów, dzięki czemu mogłam wybrać konkretny wzór. Następnie otrzymałam tak jak na zdjęciach niżej, gotowe paski fototapety, i klej z instrukcją tapetowania. Położne jej, to była prościzna. U nas było trochę inaczej przez skosy, ale to i tak było do przejścia. Także wystarczy wysłać zdjęcie swojej ściany, wymiar i dostaje się gotowe do przyklejenia pasma tapety. Nie wiem dlaczego, ale jak lubię tapetować, mój mąż niekoniecznie, no ale tak to jest.

Dlaczego warto kupić tapetę.

Ogólnie jestem zwolenniczką tapet, ponieważ czasami jedna zrobiona ściana potrafi zmienić wygląd całego pomieszczenia. Zmiana nawet częsta tapety jest dużo niższym kosztem, niż wymiana wszystkich mebli. A ja lubię zmieniać, tak jak w pokoju u dziewczynek, tam już było kilka tapet i naklejek, ale to dlatego, że jest tyle pięknych rzeczy, że nie mogę się powstrzymać. Mój mąż jak widzi, że przeglądam tapety, od razu marudzi, bo wie, że zaraz będzie akcja wymianka. Także, tapeta i kilka dodatków i jest zawsze coś innego, nowy wygląd, inna energia.

Wcześniej wiało nudą, teraz coś się dzieje.

Jak patrze, na wcześniejsze zdjęcia, to ewidentnie brakowało tam tapety. No i pozbyłam się mojego pięknego zdjęcia z nad łóżka 😉

Teraz od początku, moja metamorfoza sypialni…

Dajcie znać czy Wam się podoba taka zmiana i jak mi poszło.

Haha pozowanie na ścianie.

Zachęcam do śledzenia profili na portalach społecznościowych i na stronę główną sklepu Kith2kin. Niżej przekierowania.

Strona internetowa sklepu KITH2KIN

FB: FACEBOOK

– Instagram: INSTA

Mój wpis z przed kilku lat z inspiracjami tapet, może kogoś zainspiruje i metamorfoza sypialni lub innego pomieszczenia nadejdzie tuż tuż . -> tutaj

Pozdrawiam

Kate 😉

2 komentarze

 1. Agaton

  10 listopada 2021 - 7:57 am
  Reply

  Przede wszystkim piękne zdjęcia. Absolutnie zachwycające kadry i kolorystyka. Gratuluję

  • kate can ♥

   21 listopada 2021 - 10:56 pm
   Reply

   Bardzo mi miło ❤️🙌

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *