Katecan ♥

Dekoracje #diy

Cześć kochani,

 

Święta tuż tuż, trzeba się powoli do nich przygotować.  Ja robię to dwutorowo, muszę mieć miejsce w brzuszku na tonę jedzenia, no i dekoracje w domu.  Zaczęłam dzisiaj, zrobiliśmy choinkę z patyczków, planuję jeszcze wykonać patyczkowe świeczniki, a reszta w zależności od czasu, bo nie wiem czy się wyrobię.

Rok temu robiłam świeczniki, że słoiczków po jogurtach, może wykorzystam je w tym roku, chociaż wymyśliłam sobie dekoracje w kolorze butelkowej zieleni. Piekłam też cytrusy w piekarniku, ich zapach pamiętam do dziś.

Mąż piłką pociął moje patyki, które wcześniej były jako ozdoba, oparte o ścianę. Myślałam, że będzie mi potrzebny klej, ale obyło się bez niego, bo gałązki są zawiązane tylko sznureczkiem. Zaczepiłam ręcznie robione ozdoby, przygotowane przez teściową, i zaczepiłam światełka. Na zdjęciach choinka trochę zlewa się z cegłą, ale na żywo trochę się odbija od ściany i mnie bardzo się podoba.

Jak Wasze przygotowania? Choinki już stoją ? Dokoracje upatrzone? Robicie coś sami ?

Ja zawsze bardzo się cieszę  z każdej nawet banalnie prostej rzezczy, którą zrobimy sami w domu. Jest wtedy bardzo klimatycznie.

Buziaki dzieciaki ! ?

Kasia ❤️

  1. IMG_5306 IMG_5307 IMG_5308 IMG_5309 IMG_5310 IMG_5311 IMG_5312 IMG_5314 IMG_5315 IMG_5316IMG_5318

0 Komentarzy

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *