Katecan ♥

Czwarte urodziny

Heeeej,

to już czwarte urodziny, pierwszy raz zorganizowanie imprezy zajęło mi niecały tydzień, i zdecydowanie były to najfajniejsze Kaluszkowe urodziny. Może dlatego, że nie miałam czasu na spinanie i stresowanie się. Chociaż nie, na stresowanie to ja zawsze znajdę czas ;-). A Kala była tak zadowolona i uśmiechnięta, jak nigdy i  to jest dla mnie najważniejsze potwierdzenie.

Atrakcja

W tym roku nie było animatorek tylko Pan Iluzjonista. To był bardzo dobry wybór, bo wszyscy goście uczestniczyli  w pokazie. Byłam nastawiona sceptycznie, ale zupełnie niepotrzebnie, bo dzieci były zachwycone. Wyrywały się do każdej sztuczki i widać, że były wkręcone maksymalnie w całe show. Polecam!

Tort

Standardowo, Aniela nie zawiodła, na ostatnią chwilę, zrobiła pyszne cudo. Bardzo się cieszę i dziękuję, że zawsze spełnia i realizuje  moje pomysły.

 

Także cztery lata minęły jak jeden dzień, idziemy dalej przez to życie  ♥ ♥ ♥ ♥

Dzieci tak szybko rosną, każdy dzień jak cenny, każda chwila, każdy postęp. Macierzyństwo połączone pracą to prawdziwa szkoła życia.

Wrzucam tutaj kilka zdjęć. Dzięki wszystkie ciotki za przybycie.

urodziny (1)urodziny (5)urodziny (6)urodziny (14)urodziny (17)urodziny (19)urodziny (20)urodziny (32)urodziny (34)urodziny (38)urodziny (64)urodziny (70)urodziny (72)urodziny (77)urodziny (79)urodziny (81)urodziny (82)urodziny (92)urodziny (100)urodziny (13)urodziny (12)

urodziny (36)urodziny (83)urodziny (89)

2 komentarze

 1. Anna Olechnowicz

  2 października 2019 - 9:29 am
  Reply

  Najlepsze przyjęcie urodzinowe ever, wszystko pyszne piękne i dopracowane w każdym detalu. No i pan magik mistrz, z fruwającym stolikiem i prawdziwym groźnym żywym zwierzem 🤣 Jest tylko jedno ale- co wymyślisz za rok 🙃

  • kate can ♥

   2 października 2019 - 8:13 pm
   Reply

   Dziękuję 🙂 Pewnie jakiś pomysł się w głowie urodzi na następny rok hehe

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *